Jdi na obsah Jdi na menu

Ani v zimě nezahálíme - účast na Hradební běžce 9.2.2013

11. 2. 2013

V sobotu 9.2.2013 uspořádali pořadatelé z oddílu KOLO-BĚŽKY BRUMOV (ředitelem závodu byl dřívější "bojkovjan" a nynější tajemník MÚ Brumov-Bylnice Kamil Sedlačík)  již 6. ročník lyžařských závodů klasickou technikou s názvem HRADNÍ BĚZKA. Celé akce se zúčastnilo celkem 98 závodníků, z nich převážná většina si vybrala 30 km trasu. Letos poprvé se závodu zúčastnili členové naší T.J. konkrétně Pavel Křižka a Josef Urbánek. Z Bojkovic "přibrali" dále Josefa Mitáše, Jirku Šašinku a Zdeňka Rudolfa. Sněhové podmínky byly ideální, teplota cca mínus 5 stupňů Celsia byla rovněž O.K. Velký dík patří pořadatelům, kteří tak velkou akci zvládli na 110 %. Ať už se jednalo o výdej startovních čísel, možnost se ohřát před startem ve vyhřívaném stanu, tak výborné občerstvení po trase a v cíli. Trasy byly velmi dobře značené, takže nikdo nemohl zabloudit a vše klapalo jako na drátku. Náš cíl - dojet ve zdraví do cíle se podařil a i s časem pod tři a půl hodiny jsme byli nakonec spokojení. Přesné výsledky všech kategorií a další informace o tomto závodu, včetně fotogalerie jsou na internetových stránkách www.kolo-bezky.cz

Pořadatelům přejeme do dalších ročníků hodně elánu a co nejvíce spokojených závodníků.