Jdi na obsah Jdi na menu

Turnaj neregistrovaných hráčů ve stolním tenise

23. 12. 2023

V pátek 19.12.2023 se uskutečnil v herně stolního tenisu TJ Bojkovice již 23. ročník turnaje neregistrovaných hráčů ve stolním tenise. První čtyři místa obsadili naši současní či bývalí členové, a to v pořadí:

1. Pavel Křižka

2. Josef Urbánek

3. Snopek Jan

4. Miča Pavel

Turnaj byl velmi vyrovnaný. Základní skupinu vyhrál bez jediné porážky Josef Urbánek. Ten v semifinále porazil Pavla Miču 3:1. V druhém semifinále zvítězil Pavel Křižka nad Jendou Snopkem 3:0. V zápase o třetí místo zvítězil Snopek Jan nad Pavlem Mičou 3:0 a ve velmi dramatickém finále nakonec zvítězil Pavel Křižka nad Josefem Urbánkem 3:2, když pátý set skončil 11:9.

Ceny pro nejlepší hráče předal předseda oddílu stolního tenisu TJ Bojkovice Jarek Urbánek. Akce se vydařila a nezbývá než doufat, že v příštím roce najde odvahu se zúčastnit tohoto turnaje více hráčů :-).