Jdi na obsah Jdi na menu
 


PLÁN AKCÍ 2018

Leden

Orelská liga - florbal

Únor

Orelská liga - florbal

Březen

9. 3.  Valná hromada T. J. Sokol Bojkovice - sokolovna 16:30 až 19:00.

Duben

7. 4.    Brigáda na úpravě tenisových kurtů
28. 4.  Mistrovské utkání tenis Napajedla - Sokol Bojkovice 
29. 4.  Utkání žáků tenis - Uherský Brod - Bzenec

Květen

Úprava Mohyly Svatopluka Čecha a Masarykova dubu
5. 5.     Mistrovské utkání tenis Sokol Bojkovice - Sokol Lanžhot
5. 5.     Orelská liga florbal - hala ZŠ TGM Bojkovice
12. 5.   Tenisový turnaj ŠOPÍK STARÝ HROZENKOV
12. 5.   Turistický pochod Vesele kolem Bojkovice, včetně cyklotras
19. 5.   Mistrovské utkání tenis Květná - Sokol Bojkovice
20. 5.   Utkání žáků tenis - Uherský Brod - Strážnice + dorost UB-Slovácko
18. - 20. 5.  Cyklozájezd Olomouc 
26. 5.  Mistrovské utkání tenis Sokol Bojkovice - TK Kunovice
27. 5.  Utkání dorost tenis Uherský Brod - TK Kyjov

Červen

Memoriál Jardy Blahy ve florbale
1. 6.   Tenisové odpoledne pro žáky a jejich rodiče (od 16 hodin) 
9. 6.   Mistrovské utkání tenis Sokol Bojkovice - Kroměříž
10. 6. Utkání žáků tenis - Uherský Brod - TK Zlín
16. 6. Mistrovské utkání tenis Hodonín - Sokol Bojkovice
16. 6. Fotbalové utkání se ZENTIVOU PRAHA
17. 6. Utkání dorost tenis Uherský Brod - Bzenec
23. 6. Mistrovské utkání tenis Sokol Bojkovice - Tenis Slovácko
23. 6.  Sraz účastníků Sletu SOKOLA z roku 1948
30. 6.  Turnaj mužů čtyřhry tenis 120+

Červenec

Oprava sokolovny - chodba
4. - 8. 7. - Cyklozájezd Liberec
14. 7. - Tenisový turnaj v mixech
21. 7. - 22. ročník - BLANÍK OPEN – tenis
28. 7. - 12. ročník mezinárodního turnaje ve čtyřhře-tenis muži

Srpen

18. 8. - Tenisový turnaj KUCHAŘOVI ZLÍN

Září

1. 9.  -  Tenisový turnaj dvouhra ženy
8. 9.  -  18. ročník - Tenisový turnaj O pohár starosty města Bojkovice
15. 9. - Burčákový turnaj Šopík Starý Hrozenkov

19. - 22. Tenisové soustředění na Slovensku - Bánov

Říjen

Turnaj ve florbalu - muži

Listopad

1. a 2. kolo ŽP v sálové kopané
Horolezecké závody - sokolovna Bojkovice

Prosinec

3 a 4. kolo ŽP v sálové kopané
26. 12. - 21. ročník - Štěpánský turnaj v sálové kopané - hala  Bojkovice
31. 12. - 8. ročník - "Silvestrovský" pochod k Masarykovu dubu a mohyle                                                 Svatopluka Čecha (sraz v 10 hod. u Muzea Bojkovska)