Jdi na obsah Jdi na menu
 


PLÁN AKCÍ 2019

Leden

Orelská liga - florbal

Únor

Orelská liga - florbal

Březen

Oprava chodby Sokolovny

8. 3.  Valná hromada T. J. Sokol Bojkovice - sokolovna 16:30 až 19:00.                                                                                                31.3.  Brigáda na úpravě tenisových kurtů

Duben

6. 4.    Brigáda na úpravě tenisových kurtů
27. 4.  Mistrovské utkání tenis  T.J. Sokol Bojkovice - Slovácký TK Břeclav
28. 4.  Utkání dorost tenis - SK Uherský Brod  - TK Kyjov

Květen

Úprava Mohyly Svatopluka Čecha a Masarykova dubu
4. 5.     Mistrovské utkání tenis Sokol Lanžhot - T.J. Sokol Bojkovice                                                                                                      5.5.      SK Uherský Brod - TK Kyjov tenis mladší žactvo - kurty T.J. Sokol Bojkovice
11. 5.   39. ročník turistického pochodu Vesele kolem Bojkovice, včetně cyklotras
11. 5.   Mistrovské utkání tenis  T.J. Sokol Bojkovice - LTC Hodonín                                                                                                      12.5.   Utkání tenis dorost Uherský Brod - LTC Hodonín - kurty T.J. Sokol Bojkovice                                                                          18. 5.   Tenisový turnaj ŠOPÍK STARÝ HROZENKOV
19. 5.   Utkání žáků tenis - Uherský Brod (bude upřesněno)
25. 5.  Mistrovské utkání tenis TJ Sokol Vizovice - T.J. Sokol Bojkovice
26. 5.  SK Uherský Brod - Orel Uherský Brod tenis mladší žactvo - kurty T.J. Sokol Bojkovic                                                 31.5.-2.6. Cyklozájezd Makov

Červen

Memoriál Jardy Blahy ve florbale
9. 6.   Utkání žáků tenis - Uherský Brod (bude upřesněno)
15. 6. Mistrovské utkání tenis T.J. Sokol Bojkovice - Slovan Hodonín
15. 6. Fotbalové utkání se ZENTIVOU PRAHA
16. 6. SK Uherský Brod - Slovan Hodonín tenis mladší žactvo - kurty T.J. Sokol Bojkovice                                                                  16.6.  SK Uherský Brod - TJ Sokol Uherský Brod tenis dorost - kurty T.J. Sokol Bojkovice
22. 6. Mistrovské utkání Tenis Slovácko - T.J. Sokol Bojkovice                                                                                                              23.6.  SK Uherský Brod - Sokol Lanžhot tenis mladší žactvo - kurty T.J. Sokol Bojkovice                                                               29.6. Tenisový turnaj čtyřhry 120 +  hřiště Šumice

Červenec

Nadkrytí tribuny

13. 7.   13. ročník tenisového turnaje mixů                                                                                                                                      20.7.    13. ročník mezinárodního turnaje ve čtyřhře-tenis muži
27. 7.    24. ročník - BLANÍK OPEN – tenis
 

Srpen

17. 8.   Tenisový turnaj KUCHAŘOVI ZLÍN                                                                                                                                     31.8.    Tenisový turnaj - dvouhra žen

 

Září
14. 9.  18. ročník - Tenisový turnaj O pohár starosty města Bojkovice
21. 9.  Burčákový turnaj Šopík Starý Hrozenkov                                                                                                                                  18. - 21. Tenisové soustředění na Slovensku - Bánov

Říjen

Turnaj ve florbalu - muži

Listopad

Župní přebor v sálové kopané
Horolezecké závody - sokolovna Bojkovice

Prosinec
26. 12.   22. ročník - Štěpánský turnaj v sálové kopané - hala  Bojkovice
31. 12.   9. ročník - "Silvestrovský" pochod k Masarykovu dubu a mohyle Svatopluka Čecha (sraz v 10 hod. u Muzea Bojkovska)